O nas

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej.

 

Nasze biuro rachunkowe oferuje Państwu kompleksowe świadczenie usług księgowych, podatkowych oraz kadrowo – płacowych. Posiadamy długoletnie doświadczenie w pracy w działach księgowych oraz biurze rachunkowym. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą jak i spółek handlowych.

Naszym atutem jest terminowość oraz rzetelność wykonywanych usług. Staramy się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm oraz nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe, pozwala na stworzenie rozwiązań dopasowanych do oczekiwań Klientów.

Doskonale wiemy, że w realizacji każdego zlecenia, ważna jest ścisła współpraca z Państwem, dlatego podejmujemy sprawdzone działania, aby nasza współpraca w pełni spełniała Państwa potrzeby i dawała satysfakcję oraz zadowolenie.  Wymagania Klientów są różne, dlatego, aby im sprostać stosujemy własne rygorystyczne zasady i standardy, które zapewniają pozytywny efekt współpracy, zadowolenie Klienta i przekonanie, że podążamy właściwą drogą.

 

Nasze usługi realizujemy w oparciu o indywidualne ustalenia zawarte w umowie z naszym biurem. Swoją pracę dla Klienta wykonujemy ze szczególną dbałością o terminowość w przekazywaniu deklaracji i sprawozdań do urzędu skarbowego, ZUS, GUS i innych instytucji. Na bieżąco informujemy Państwa o zmianach w zakresie prawa podatkowego, kodeksu pracy i innych przepisów. Ciągłe zmiany w polskich przepisach podatkowych wymuszają nasze samodoskonalenie a Państwo muszą być świadomi nowych zasad i ich wpływu na prowadzoną działalność.

 

Posiadamy Licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia rachunkowości.

Reprezentujemy Klientów przed Naczelnikiem Urzędu Skarbowego oraz ZUS.

 

Obecnie współpracujemy z Klientami z Dopiewa, Plewisk, Komornik, Skórzewa, Puszczykowa i Poznania.  Chętnie podejmiemy również współpracę z Klientami z okolic Czempinia, Kościana, Stęszewa. Zapraszamy Państwa do zakładki Kontakt.